+48 601527669

Tatry i Podhale

Tatry są najwyższymi górami w Polsce, należą do Karpat. Po Polskiej stronie najwyższym szczytem są Rysy 2499m n.p.m., z kolei od strony naszych sąsiadów Słowacji najwyższym wzniesieniem jest Gerlach 2654m n.p.m. Podhale położone jest u podnóża Tatr. Mało kto wie, ale Zakopane również położone jest na Podhalu, a Tatry górują nad miastem.

Poza Zakopanem Podhale noclegi są dostępne w wielu mniejszych miejscowościach i wsiach. W okolicy znajdują się znane miejscowości jak Nowy Targ, Bukowina Tatrzańska, Białka Tatrzańska, Biały i Czarny Dunajec, Poronin, Witów czy Chochołów. Na Podhalu do dziś zachował się góralski folklor, który jest kultywowany w wielu rodzinach. Malowniczy krajobraz, góralska zabudowa, cisza i spokój przyciągają w te okolice masę turystów, z kolei pasjonatów wędrówek po wysokich górach ściągają tutaj tatry noclegi . A Tatry to nie tylko Morskie Oko, Rysy czy Kasprowy Wierch, warto wybrać się na dłuższe wędrówki, przejść Orlą Perć, liczne doliny ze stawami, nocować w schroniskach górskich, bo wtedy poczujemy ten górski klimat.

Zakopane apartamenty oferują atrakcyjne noclegi.http://www.app.popracy.pl/phpthumb/phpThumb.php?src=/galeria_uzytkownikow/156/4288f4ff.jpg&w=800&q=90&zc=0


  Prosimy o kontakt
  z właścicielem obiektu i poinformowanie
  o niedziałającej stronie www.jozefinka.wzakopanem.pl

  tel.[+48] 182011315  Opiekun strony - Tenet Jelenia Góra tel. 75 64 19 919
  Aby aktywowac strone nalezy sie zalogowac tutaj i przedłużyc ważnośc strony